kwiecień 2013

11.04.2013

Miło nam poinformować że w dniu 11.04.2013 roku Grupa STUDIO ACORD została uhonorowana wyróżnieniem w postaci przyznania nam Złotego Certyfikatu Rzetelności 2013.
Podczas czwartej już edycji Złotych Certyfikatów Rzetelności, spośród ponad 43 tyś firm uczestniczących w programie Rzetelna Firma, tylko 340 przedsiębiorców otrzymało to prestiżowe wyróżnienie.

Uroczystość wręczenia tych szczególnych wyróżnień odbyła się we Wrocławiu w Haston City Hotel, prowadzącym był Hubert Urbański.
Złoty Certyfikat Rzetelności 2013 został odebrany przez właściciela Grupy STUDIO ACORD.

Złote Certyfikaty Rzetelności to świadectwo uczciwości i solidności. Legitymujące się nimi firmy potwierdzają nie tylko swoją silną pozycję rynkową i przewagę nad bezpośrednimi
konkurentami, ale także swój wpływ na jakość polskiej gospodarki.

Program Rzetelna Firma to największe przedsięwzięcie dla biznesu w Polsce. Powstał w 2008 r. z inicjatywy Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej SA.
Celem programu jest promocja rzetelności płatniczej i etycznych zasad współpracy między przedsiębiorstwami.
Firmy biorące udział w programie Rzetelna Firma dowodzą o swojej wiarygodności przez co są solidnymi partnerami w biznesie.

Złote Certyfikaty Rzetelności są przyznawane w ramach programu Rzetelna Firma. Firmy wyróżnione Złotym Certyfikatem Rzetelności przechodzą gruntowny proces weryfikacji i selekcji przez co lista laureatów jest ograniczona i składa się wyłącznie z najlepszych firm.

Złoty Certyfikat Rzetelności 2013