Myślę lokalnie, jestem globalnie!

POLSKA FIRMA - GRUPA STUDIO ACORD TO WYŁĄCZNIE POLSKI KAPITAŁ

Jesteśmy wiodącym polskim producentem nośników reklamy wewnętrznej oraz producentem i dystrybutorem kalendarzy.

Specjalizujemy się w tworzeniu systemów wewnętrznych nośników reklamowych charakteryzujących się wysoką dostępnością i powszechnością.

System umożliwia dotarcie do miejsc trudno dostępnych dla tradycyjnych form reklamy. Dzięki ogólnopolskiej skali działalności naszej firmy możemy zaproponować naszym klientom kompleksowe kampanie reklamowe na rynkach lokalnych.

Jesteśmy obecni we wszystkich województwach, w większości polskich miast i na terenie wybranych powiatów. Z wzajemną satysfakcją współpracujemy już z ponad 200 miastami i powiatami w całej Polsce, a ze wzgledu na dynamiczny rozwój firmy liczba ta cały czas rośnie.

Jesteśmy również producentem i dystrybutorem kalendarzy, a katalog naszych produktów to 93 strony, na których prezentujemy ponad 360 wzorów kalendarzy i karnetów świątecznych. Dzięki posiadaniu własnego studia graficznego, drukarni i introligatorni możemy zaproponować Państwu atrakcyjne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości produktów, a także zagwarantować dostępność kalendarzy w wysokim sezonie.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również usługi dodatkowe (sitodruk, tampondruk, tłoczenie, personalizacja laserem) oraz możliwość zamówienia kalendarzy autorskich drukowanych według Państwa projektu lub opracowanych w naszym studio graficznym zgodnie z życzeniami Klienta. Grupa STUDIO ACORD jest także właścicielem portalu Firmacja.pl

firmacja

Serwis Firmacja.pl to innowacyjna baza informacji o firmach, produktach i usługach. Jesteśmy przekonani o przewadze naszej oferty nad najbardziej popularnymi serwisami tego typu. Od tradycyjnych, branżowych katalogów firm, nasz serwis wyróżnia się rozbudowanymi możliwościami ekspozycji i wyszukiwania. Nasza baza zawiera zbiór danych firm i instytucji, który jest dostępnych 24h na dobę.

POLSKIE PRODUKTY - Wyróżniamy się dużym formatem, estetyką i jakością wykonania, a wzrok zainteresowanych przyciąga barwna, profesjonalnie opracowana szata graficzna.

ścieżka kariery

Nasze produkty posiadają prawo z rejestracji wzorów przemysłowych Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej WP-9595 oraz są chronione prawami autorskimi. Ścisłe przestrzeganie rygorów technologicznych jak również firmowych procedur podnosi wiarygodność produktów i usług świadczonych przez STUDIO ACORD.

KOMPETENCJA - Tworzymy zgrany ponad 60-cio osobowy zespół, który łączy w sobie młodość i doświadczenie, a za sprawą dynamicznego rozwoju firmy stale rośnie.

ścieżka kariery

Nasi pracownicy są silnie zorientowani na działanie i realizację załóżonych celów. Cenimy i promujemy u naszych pracowników solidność i nastawienie na budowanie dobrych relacji z klientami.

Kolejne 200 osób pracuje w firmach kooperujących z nami na stałe.

Wszyscy razem tworzymy wyjątkową grupę profesjonalistów.

ZAUFANIE - Ponad 15 lat doświadczenia...

Zaufało nam już ponad 20 000 firm i instytucji.

ścieżka karieryJesteśmy aktywnym członkiem :
- Izby Przemysłowo-Handlowej
w Krakowie
- Jurajskiej Izby Gospodarczej
- Polskiej Izby Druku
- Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych
- członkiem zwyczajnym
Incjatywy Firm Rodzinnych

Zostaliśmy wyróżnieni certyfikatami :
- Solidna Firma 2012
- Solidna Firma 2011
- Złotym Certyfikatem Rzetelnej Firmy
- Firma Wiarygodna Finansowo
- Solidni w Biznesie
- Rekomendowana Firma
- Rzetelny Przedsiębiorca
- Płacę Terminowo
- Wiarygodna Firma
- Nowoczesna Firma
- Firma Przyjazna Internautom
- Certyfikat Wiarygodności Biznesowej D&B Poland

oraz laureatem prestiżowego godła POLISH PRODUCT 2012.

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE - Przestrzegając polityki stałego rozwoju wdrażamy i wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne,
a korzystając z wieloletnich doświadczeń nieustannie dążymy do ulepszania systemu planowania, produkcji i obsługi klienta

Kompleksowość, solidność i profesjonalizm, potwierdzone licznymi referencjami, są gwarancją wysokiej jakości produktów jak również świadczonych usług oraz czynią z nas cenionego i wiarygodnego partnera. Rekomendują nas największe i najbardziej poważane jednostki publiczne (m.in. Uniwersytet Jagielloński)

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy
Zarząd i pracownicy Grupy STUDIO ACORD