Zewnętrzna

Reklama zewnętrzna – zróżnicowane formy promocji typu banery, tablice i szyldy reklamowe, obklejone samochody czy też witryny przyciągają wzrok klienta i skupiają na sobie jego uwagę

Wykonujemy kompleksowo :

BANERY

najtańszy nośnik reklamy najczęściej używany do promocji. Transparent wykonany jest z płótna PCV dostępny w 20 podstawowych kolorach. Grafika wycinana z foli samoprzylepnej lub drukowana w pełnym kolorze, bądź malowana.

firmacja

TABLICE I PLANSZE REKLAMOWE

wykonujemy kompleksowe tablice reklamowe. Grafika najczęściej jest wycinana z folii samoprzylepnej bądź drukowana w pełnym kolorze. Proponujemy również tablice, billboardy o dowolnym formacie w technologi zawieszanych blach.

firmacja

WYKLEJANIE WYSTAW, SAMOCHODÓW, WITRYN

grafika wykonana z folii samoprzylepnej odpornej na czynniki atmosferyczne

firmacja

LITERY I FORMY PRZESTRZENNE

wykonane ze styroduru lub styropianu, materiału lekkiego i trwałego. Umożliwia to montaż na lekkich elewacjach typu siding, płyty gipsowe, blacha trapezowa itd.

firmacja

Systemy rolowane - Standy reklamowe

Rollup'y stanowią wyjątkowo elegancki i charakteryzujący się nowoczesnym designem system. Są niezwykle szybkie i łatwe w montażu. Zapewniają doskonałą wizualizację firmy lub produktu oraz skutecznie wspierają promocję. Rollup umożliwia łatwą i szybką wymianę grafiki, a także możliwość dopasowania jej wielkości do indywidualnych potrzeb. Po zakończonej prezentacji, grafika zamykana jest w poręcznej kasecie tak, aby nie uległa uszkodzeniu podczas transportu i przechowywania. Każdy stojak reklamowy pakowany jest w oddzielny pokrowiec. Rollup jest powszechnie stosowany podczas różnego rodzaju konferencji, targów, spotkań promocyjnych i wystaw. Ten nowoczesny system reklamowy charakteryzuje się konstrukcją w postaci aluminiowego stelaża z zamocowaną na nim grafiką, wydrukowaną na odpowiednim materiale. Lekka i bardzo prosta w montażu konstrukcja tego urządzenia pozwala na łatwy transport i wielokrotne wykorzystanie.

firmacja